Aktivity ŠD + ŠK

p1010188.jpg

Kuličkiáda v parku

Ve středu 27. června 2018 jsme se vydali do parku vyzbrojeni metlami, hliněnkami, dobrou náladou.

p1010162.jpg

DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ

Předposlední týden školního roku byla naše školní družina pozvána dramatickým kroužkem ZŠ Malé Pole na divadelní představení.

Vydařený výlet

Sportovně oblečené, vesele a nedočkavě naladěné nasedly děti školní družinky z druhých a třetích tříd do autobusu ve čtvrtek 14. 6. 2018, zamávaly rodičům a tradá na výlet.

Děti ve ŠD se učily první pomoci

Blíží se nám prázdniny a s tím i spousta úrazů a poranění. Proto je velmi důležité, aby děti věděly, jak umět zareagovat a poskytnout první pomoc.

Country zatančilo Diaklubu

Poslední vystoupení Country kroužku v tomto školním roce patřilo návštěvníkům z Diaklubu a jejich přátel ze sousedního Slovenska.

p6050048.jpg

Dramatický kroužek ŠK vystoupil s dvěma pohádkami

S blížícím se koncem školního roku jdeme do finále i s naším dramatickým kroužkem. V květnu jsme měli premiéru pohádek O Budulínkovi a O perníkové chaloupce, které jsme odehráli dětem školní družiny a klubu a rodičům našich herců.

p6010008.jpg

Oslava Dne dětí

Svůj svátek – Den dětí oslavili žáci 1. – 4. ročníku na Jarmarku v příjemné zeleni parku, kde na všechny kromě sluníčka, skvělé hudby i osvěžujícího pití, čekalo 14. soutěžních atrakcí a samozřejmě krámek plný sladkých i drobných cen, které přímo žáky motivovaly k zábavnému soutěžení, stejně jako povzbudivá slova moderátorky.