Aktivity

stazeny_soubor.jpg

Roztleskávačky mají nové kostýmy

Nejstarší skupina roztleskávaček má ušité nové sportovní kostýmy, které jsou spolufinancovány městem Slavičín. Děkujeme moc za podporu a těšíme se na příznivější dobu, kdy budeme zase moci vystupovat pro širokou veřejnost. Mgr. Lenka Tomečková

p2260002.jpg

Projektový den v ŠD

Ve středu 26. 2. proběhl ve školní družině a klubu projektový den na téma Zdravý životní styl. Tento projekt se skládal ze dvou částí, vedla ho lektorka Martina Ritterová, časově trval 4 hodiny a zúčastnilo se ho 25 žáků 2. – 4. tříd.

p2210061.jpg

HRY BEZ HRANIC

V pátek 21. 2. se děti ze školní družiny zúčastnily sportovního klání Hry bez hranic. Byly rozděleny do čtyř družstev – Itálie, Česko, Velká Británie, Německo.

p2120058.jpg

Svět LEGA

V Městském infocentru ve Slavičíně probíhá v měsíci únoru výstava lega žáka naší školy Filipa Tomečka. Jelikož malé pestrobarevné kostičky ,,LEGO“ jsou pro děti ze školní družiny velmi oblíbenou stavebnicí, tak jsme s radostí přijali pozvání na tuto výstavu.

p2110032.jpg

BELLA VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

Již bývá pravidlem, že nás každoročně navštěvuje v družině paní Kunzová se svými pejsky. Nejdříve jsme se dozvěděli o canisterapeutické činnosti, proběhla diskuse, kdo má doma jakého domácího mazlíčka, jak se k němu chovat.

p1140036.jpg

Pohádkohrátky

V úterý 14. 1. 2020 proběhl ve školním klubu 1. ročník soutěže Pohádkohrátky. 24 dětí 1. až 4. tříd bylo rozděleno do 4 družstev.