2.B na Záchranné službě ve Slavičíně

13.05.2024

V pátek 10. května navštívila třída 2. B Rychlou Záchrannou službu ve Slavičíně. Přivítal nás tatínek našeho spolužáka, pan Václav Běhunčík. Velmi poutavou a dětem blízkou formou představil náročnou práci zdravotnického záchranáře. Během exkurze si děti prohlédly vybavení sanitního vozidla i praktické ukázky různých přístrojů, z nichž některé si děti mohly vyzkoušet i na vlastní kůži, o což projevily velký zájem.

Na závěr exkurze měl pan Běhunčík připraven kvíz s kontrolními otázkami a sladkou odměnou.
Dvě hodiny utekly jako voda a my se musely s panem Běhunčíkem rozloučit. Věřím, že všem žákům se exkurze líbila a odnesli si i spoustu nových a užitečných informací.

Moc tímto děkujeme panu Běhunčíkovi za ochotu a vstřícnost. Těšíme se na další návštěvu stanice RZS ve Slavičíně!

Mgr. Radka Častulíková