Adaptační pobyt 5. ročníků

23.09.2023

Nový školní rok a příchod podzimu oslavili naši páťáci adaptačním pobytem. Ve dnech 13. – 15. 9. 2023 se pobytu zúčastnilo 41 žáků v horské chatě Lopata. Bílé Karpaty nás přivítaly v plné své kráse, kterou jsme obdivovali při turistické vycházce k chatě Jana. Smyslem pobytu bylo pomocí interaktivních her utužovat třídní kolektivy a vzájemné vztahy mezi spolužáky, sportovními aktivitami podporovat zdravý životní styl, prožít spoustu společných zážitků, na které budeme všichni určitě dlouho vzpomínat. Zábavné byly společné večery, kdy jsme hráli plno zajímavých a veselých her. Ukázalo se, že už teď jsme jedna velká parta kamarádů.

V "bobříku bez mobilu" máme ještě rezervy. Ti, kteří pravidla neporušili, se těšili z malé sladké odměny a diplomu. Už víme, že když máte kolem sebe správné kamarády, plno her, zajímavé činnosti, správnou zábavu, tak se prostě nemůžete nudit!

Všem páťákům přejeme, aby jim načerpaná energie z vydařeného ozdravného pobytu a upevněná přátelství vydržela po celý školní rok.

PaedDr. Bronislava Králíková