Eco - olympiáda

28.05.2024

Dne 22.května 2024 se naše škola zúčastnila Ekologické olympiády na ZŠ Zlín - Štípa, kde nás reprezentovala žačka 9. ročníku Amálie Kozubíková. Amálie připravila vstupní projekt na téma "Životodárná voda" a získala za něj vysoké bodové ohodnocení. Soutěž pokračovala teoretickou zkouškou z oblasti ekologické a enviromentální výchovy (EVVO), následovala poznávačka zaměřená na zoologii a botaniku a poslední část se soustředila na chráněné druhy a plochy ve Zlínském kraji. Amálie svými znalostmi a nasazením úspěšně reprezentovala naši školu. Z celkového počtu 45 soutěžících se Amálie umístila na skvělém 14.místě. Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Vendula Pešková