Fotbalový zápas /pedagogové x žáci 9.tříd/

20.06.2024

S blížícím se závěrem školního roku bylo splněno přání deváťáků a uskutečnil se fotbalový zápas

UČITELÉ vs. DEVÁŤÁCI.

I když deváťáci měli připravenou soupisku pro hru 11 na 11, v kantorském sboru jsme takový počet dohromady nedali a velikost hřiště musela být upravena. I tak učitelé shromáždili kvalitní tým pro hru 5 + 1. Za krásného a velmi slunečného počasí se dne 21. 6. 2024 zápas odehrál na travnatém hřišti FC TVD, kde nám správce areálu poskytl všechno potřebné včetně dresů, šaten a kompletního zázemí pro tento boj. Akce byla pro celou školu, a tak tribuna, která vytvořila výbornou sportovní atmosféru, praskala ve švech. Samotný zápas byl dle předpokladů pod taktovkou deváťáků, kteří určovali tempo hry. Po vlažném prvním poločase (2:1 pro deváťáky) se oba týmy ve druhém rozstřílely a snad udělaly radost všem divákům. Přestože v jednu chvíli deváťáci vedli 8:1, učitelé se nevzdali a zápas začali dramatizovat. Bohužel s přibývajícím časem učitele už srovnat nestihli, a zápas tak skončil 8:6 pro deváťáky.

Samotný zápas se nesl v přátelském duchu, který okořenily krásné fotbalové akce a góly – především gól sekretářky školy, která vymetla šibenici ukázkovým bodlem. Věříme, že zážitky byly stejně skvělé jako atmosféra během zápasu, a všichni nakonec odcházeli spokojení. 🌟⚽

Soupisky týmů

Tým deváťáků:

Jakub Boráň 9.A, Šimon Ptáček 9.A, Filip Tomeček 9.A, Jan Milička 9.A, Vojtěch Zach 9.A, Dominik Remeš 9.B, Naraz Sikach 9.B, Martin Ovčáček 9.B, Lukáš Rak 9.B, Maxim Zvoníček 9.B, Lukáš Lysák 9.C, Petr Čech 9.C

Tým učitelů:

Macek Pavel, Gorecký Rostislav, Studeník Rostislav, Studeník Tomáš, Kořenek Daniel, Malec Petr, Jandíková Ludmila, Kovaříková Martina, Končická Šárka, Bartošová Ivana