Memoriál Zdeňka Ogrodníka ve volejbale smíšených družstev

23.05.2024

Deštivé dny jsou jako stvořené ke sportovním aktivitám v tělocvičně. Právě takovým dnem se stal 22. květen. Vybraní žáci naší školy se zúčastnili turnaje smíšených družstev ve volejbale. Jednalo se o třetí ročník turnaje, který se konal ve Sportovní hale Zdeňka Ogrodníka v Bojkovicích. Na počest tohoto zesnulého bývalého ředitele ZŠ T. G. Masaryka Bojkovice, výborného volejbalisty a trenéra v jedné osobě, se toto volejbalové klání pořádalo. Turnaje se zúčastnilo 9 týmů z těchto škol:

• ZŠ T. G. Masaryka Bojkovice (2 týmy)
  • ZŠ Staré Město (2 týmy)
  • 2. ZŠ Pod Vinohrady Uherský Brod (2 týmy)
  • ZŠ Nivnice
  • ZŠ Bánov
  • ZŠ Slavičín-Vlára

Úroveň turnaje byla vysoce nadstandartní. Žákům naší školy se podařilo zvítězit nad brodskou školou, bohužel při celkovém součtu bodů jsme obsadili 9. místo. I přesto, že chlapci ze ZŠ Vlára volejbal nehrají závodně, předvedli pěknou hru a dívky, které pravidelně absolvují tréninky volejbalu byly v týmu oporou.

Naši školu reprezentovali tito žáci: Barbora Meislová (9.A), Nikola Hubáčková (7.A), Lea Kantnerová (7.A), Karolína Kročilová (7.A), Dominik Fojtů (9.A), Martin Ovčáček (9.A), Jan Milička (9.A).

Mgr. Monika Marková