Pexesiáda

17.01.2024

V úterý 16.1.2024 ve školní družině proběhla PEXESIÁDA. Turnaje se zúčastnilo 28 dětí z přípravné až čtvrté třídy. Žáci hráli po pěti minutách každý s každým. Hrála se pexesa všeho druhu, od pohádky, přes zvířátka až po abecedu. Pexeso cvičí soustředění a dobrou paměť. Výhodou hry je, že ji mohou hrát společně žáci různých věkových kategorií. Je to hra, ve které mají mladší děti příležitost zvítězit nad staršími.
A kdo patří mezi nejlepší pexesáky? Zuzanka Maňasová (PT), Emilka Zemánková (1. ročník), Anička Telíšková (2. ročník), Kristián Pika (3. ročník) a Anetka Vršanová (4. ročník).

Všem hráčům děkujeme za účast a vítězům srdečně gratulujeme.

Mgr. Lenka Tomečková a Bc. Martina Ptáčková