Postřehová hra DOBBLE

10.04.2024

Dne 9. 4. 2024 se ve školní družině konal 3. ročník soutěže ve hře DOBBLE. Tato soutěž byla určena žákům napříč ročníky od přípravné až po čtvrtou třídu. Celkem se jí zúčastnilo 23 dětí, které ve hře musely prokázat nejen svůj postřeh, rychlost a reflexy, ale také znalost různých slovíček např.
z Harryho Pottera, názvy zvířat, věcí aj. Klání bylo napínavé, konkurence vysoká. Bylo důležité si zvolit správnou taktiku, nenechat se znervóznit soupeřem. Dobble je skvělá hra, která zabaví každého bez rozdílu věku. A kdo skončil na stupních vítězů?

Z přípravné třídy David Málek, z prvňáčků byl nejlepší Stanislav Kotásek, z druháků Tomáš Běhunčík. Ze třetího ročníku Matěj Boráň a čtvrťačka Ella Celec. Vítězům moc gratulujeme a všem ostatním hráčům patří velká pochvala.

Mgr. Lenka Tomečková a Bc. Martina Ptáčková