Turnaj ve vybíjené

07.10.2023

Valašská sportovní liga – turnaj ve vybíjené – čtvrtek 5. října

Družstvo žáků ve složení – Überall Oskar /5.B/, Bartoš Jonáš /5.B/, Miklas Josef/5.A/, Machů Jiří /Vlach. 5.A/, Čech Jakub /4.B/, Dufková Anna/5.A/, Hověžáková Sabina /5.A/, Ryšková Alena /5.A/, Neumanová Timea /5.A/, Poláchová Denisa /5.A/, Kováčová Kristýna /4.B/ - skvěle reprezentovalo naši školu              v turnaji ve vybíjené, který se uskutečnil v Újezdě. Ve vyrovnaných zápasech žáci vybojovali krásné         3. místo.                                                                                                                                                                                             Všem zúčastněným blahopřeji a děkuji za vzornou sportovní připravenost.

PaedDr. Bronislava Králíková