Ukončení školního roku

01.07.2024

V pátek 28. června se všichni žáci a jejich pedagogové sešli v příjemném prostřeni letní scény zámeckého parku, aby na společném programu ukončili školní rok 2023/2024.

Je milou tradicí, že se poslední školní den všichni setkají a co více, přivítají mezi sebou také bývalé učitele, rodiče i prarodiče žáků a další hosty. V úvodu všechny přítomné uvítal ředitel školy PaedDr. Pavel Macek. Připomněl, co důležitého se v končícím školním roce událo, co se podařilo, zhodnotil vzdělávací i výchovné výsledky našich žáků a popřál deváťákům úspěchy v dalším studiu.

V programu dále vystoupily nejmenší děti z přípravné třídy, školní mažoretky, roztleskávačky a děvčata z kroužku zumba. Se školou, učiteli a spolužáky se rozloučili žáci 9. tříd, kterým jejich třídní učitelé předali pamětní list na slavičínskou základní školu.

V závěru programu byli oceněni dárkovým poukazem žáci, kteří kromě učení dokázali i něco navíc. Účastnili se soutěží, olympiád, sportovních turnajů, aktivně pracovali ve školních ekohlídkách, žákovském parlamentu nebo třídní samosprávě. Poděkování se dostalo i těm, kteří během školního roku ochotně pomáhali svým spolužákům.

Ředitel školy popřál všem žáků krásné prázdniny, jejich rodičům i zaměstnancům školy příjemnou dovolenou k načerpání nových sil.

KRÁSNÉ LÉTO VŠEM!