VSL – atletika 1. stupeň

23.05.2024

V úterý 21. 5. 2024 mladí atleti z 8 okolních škol soutěžili v atletických disciplínách VSL na hřišti pořadatelské školy – ZŠ Slavičín, Vlára.

Každá disciplína – běh 50 m, 60 m, skok daleký, hod míčkem, štafeta 4 x 100 m - byla zastoupena dvěma závodníky v kategorii 2. – 3. a 4. – 5. ročníku /dívky, chlapci/.

Přestože závody provázelo deštivé počasí, žáci předvedli skvělé sportovní výkony a dokázali, že nejsou "z cukru". Promoklí, ale s nadšením běželi závod na 50 a 60 m. Družstvo naší školy vybojovalo 4. místo z osmi soutěžících škol, pouze o jeden jediný bod jim uteklo místo 3.

Poděkování a pochvalu za reprezentaci školy si zaslouží žáci:

Dufková Anička 5. A, Kozubíková Barbora 4. A, Školník Jakub, Janečková Anička, Kozubíková Terezka – 3. B, Kočička Tomáš – 3. C, Bartoš Jonáš, Kročil Martin, Überall Oskar, Hrabina Ondřej – 5.B

PaedDr. Bronislava Králíková