VSL - atletika 2. stupeň

28.05.2024

Dne 23. 5. 2024 se naše škola, v rámci soutěže VSL (Valašské sportovní ligy), zúčastnila atletických závodů druhého stupně. Akci pořádala ZŠ Valašské klobouky. Soutěžilo se v těchto disciplínách: běh na 60 m, skok daleký, vrh koulí, hod kriketovým míčkem, běh na 600 m a 800 m u dívek, běh na 1000 m u chlapců a smíšená štafeta. Žáci bojovali jako lvi, mnozí překonali své osobní rekordy a po smíšené štafetě, kterou jsme zvládli uběhnout ve 3. nejlepším čase, jsme obsadili celkově 4. místo.

Pochvalu za pěkné výkony a reprezentaci školy si zaslouží tito žáci:

Bláha Petr (8. D) - sprint na 60 m (1. místo), skok daleký (3. místo)

Kubáň Domin (9. C) – vrh koulí (2. místo)

Strnková Kristýna (8. A) – běh na 800 m (2. místo)

Hubáčková Nikola (7. A) – hod kriketovým míčkem (3. místo)

Liashuk Evelina (7. B) - sprint 60 m (3. místo)

Janštová Klára (6. A), Kantnerová Lea (7. A), Greschnerová Ema (8. C), Marie Salvétová (8. B), Dorúšek Matyáš (7. A), Vrba Tomáš (7. B), Liška Ondřej (9. C)

Mgr. Marková Monika